Studia podyplomowe on-line

Studia trzysemestralne (trzy zjazdy w semestrze) !!!

Studia podyplomowe on-line:

studia podyplomowe wychowanie fizyczne wskfit_zarzadzanie_oswiata studia podyplomowe biologia w szkole

wskfit_geografia studia podyplomowe edb on-line Drukowanie

Drukowanie


Studia przez Internet prowadzone są z wykorzystaniem platformy e-learningowej moodle WSKFiT.

Oferta Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej i Turystyki im. Haliny Konopackiej w Pruszkowie skierowana jest do osób, które pragną poszerzyć wyższe wykształcenie, ale nie chcą lub nie mają możliwości uczęszczania na uczelnię. Studia on-line dla nauczycieli prowadzone są z wykorzystaniem nowoczesnej platformy e-learningowej moodle WSKFiT. Jest to skuteczny sposób na zdobycie niezbędnej wiedzy oraz wykształcenia, który jednocześnie praktycznie nie wymaga uczęszczania na uczelnię.

STUDIA dla osób, które nie mają czasu jeździć na uczelnię.

Nie każdy dorosły człowiek, pragnący pogłębić swoją wiedzę lub zdobyć nowe uprawnienia, ma możliwość dojeżdżania na uczelnie. Studia podyplomowe on-line dla nauczycieli to doskonałe rozwiązanie dla osób mających dzieci, zapracowanych lub niemogących pozwolić sobie na dojazdy z innych powodów.

Nauka na platformie edukacyjnej WSKFiT daje szansę zdobycia kwalifikacji bez konieczności uciążliwych dojazdów, odrywania się od obowiązków służbowych czy rodzinnych. Dzięki stałej dostępności materiałów dydaktycznych, można uczyć się w dowolnym miejscu i czasie. Nowoczesne rozwiązania e-learningowe gwarantują maksimum wygody i przystępnie przekazaną wiedzę.

Podczas semestru na studiach podyplomowych on-line odbywają się jedynie 2-3 zjazdy w siedzibie Uczelni, reszta nauczania odbywa się przez internet z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi nauczania na odległość.