Kierunek „Zarządzanie e-sportem” tworzą wybitni studenci, których umiejętności niejednokrotnie zaskakują naszą kadrę wykładowczą. Uczelnia stale stara się dbać o to, aby uczniowie mogli poszerzać swoją wiedzę i rozwijać się w tych dziedzinach, które ich interesują. Dlatego też profil współtworzony z marką @Kinguin, a także organizacją e-sportową devils.one, cieszy się sporym zainteresowaniem wśród tegorocznych maturzystów!

Jednym ze studentów wspomnianego kierunku jest zawodnik Teamfight Tactics, a obecnie także reprezentant DV1 – Kornel „Erneściak” Wiśniewski, który bierze udział w rozgrywkach 4. sezonu Mistrzostw Polski TFT by @ultraliga. Zawody te transmitowane są co tydzień w poniedziałek na kanale Polsat Games. Dzięki swoim umiejętnościom, Kornel zdołał przedostać się do TOP 3 najlepszych graczy w swojej grupie, awansując bezpośrednio do finałów rozgrywek. 

Faza finałowa rozpocznie się już początkiem sierpnia, dlatego mocno trzymamy kciuki za naszego studenta i kibicujemy mu w drodze po Mistrzostwo!